Dulap combinat rafturi – sertare colorate
3.200,00 lei fără TVA
Cu 8 sertare mari și și 6 compartimente mari deschise.
Este un dulap cu multiple utilizari, cu 8 sertare colorate din plastic , foarte utile pentru depozitarea materialelor didactice necesare in toate domeniile de invatamant, sau a jucariilor pentru copii. Este destinat folosirii in gradinite, scoli sau afterschool.
Este confectionat din PAL melaminat de 18mm grosime, cantuit cu ABS.
Sertarele colorate sunt incluse in pret.
Dimensiuni de gabarit (Lxlxh): 1400x440x1900mm
Culori standard pentru PAL: FAG, STEJAR, CIRES
Disponibil pentru pre-comenzi
Cu 8 sertare mari și și 6 compartimente mari deschise.
Este un dulap cu multiple utilizari, cu 8 sertare colorate din plastic , foarte utile pentru depozitarea materialelor didactice necesare in toate domeniile de invatamant, sau a jucariilor pentru copii. Este destinat folosirii in gradinite, scoli sau afterschool.
Este confectionat din PAL melaminat de 18mm grosime, cantuit cu ABS.
Sertarele colorate sunt incluse in pret.
Dimensiuni de gabarit (Lxlxh): 1400x440x1900mm
Culori standard pentru PAL: FAG, STEJAR, CIRES
Livrarea comenzilor
Livrăm în toate localitățile țării.
Costul transportului se va calcula in cazul fiecarei comenzi in funcție de volumul transportat si de destinație.
Termenul de livrare generic este de 4-8 săptămâni, în funcție de produs si de perioada din an in care se comanda.
Termenele de livrare concrete se comunică în momentul contractării produselor.
Mobilierul se livrează fie montat fie parțial montat, Acest lucru este stabilit la contractare.
Produse similare
Dulap activități cu 8 sertare mici
Dulap casetat Matte SmartPro 10
- Volum de depozitare mărit: adâncimea de 500 mm, mai mare decât la un dulap standard
- Mobilier perfect aliniat: suportul metalic de stabilizare compensează denivelările podelei și menține dulapurile aliniate atunci când sunt montate în serie.
- Stabilitate și durabilitate: baza metalică reglabilă asigură poziționarea corectă, menține alinierea ușilor și reduce uzura cauzată de balans sau greutate neuniformă.
- Igienizare facilă: picioarele metalice creează spațiu liber sub dulap, permițând curățarea completă fără a muta mobilierul.
- Repoziționare ușoară: ideal în situațiile de renovare sau reconfigurare a sălii, datorită construcției stabile și modulare.
- Design adaptabil: culorile ușilor și ale canturilor pot fi personalizate pentru a se potrivi cu ambientul și mobilierul existent.
Dulap cu 4 sertare mari și 6 sertare joase
Dulap MATTE SmartPro 2 – Profesor
- Spațiu interior extins: dimensiunile optimizate 1000 × 500 × 2000 mm permit depozitarea materialelor didactice, bibliorafturilor și cutiilor voluminoase.
- Polițe suprarigidizate: rafturi late, întărite, care rămân stabile și nu se deformează la încărcare.
- Mobilier perfect aliniat: suportul metalic de stabilizare compensează denivelările podelei și menține dulapurile uniform aliniate în serie.
- Siguranță sporită: include accesorii pentru fixare în perete, prevenind răsturnarea în mediile intens circulate.
- Igienizare ușoară: baza metalică ridicată permite curățarea completă sub dulap fără a-l muta.
- Design adaptabil: ușile și canturile sunt disponibile în culori personalizabile pentru integrare armonioasă în ambiente educaționale.
Dulap turn cu ușa înalta
Dulap vitrină cu 4 uși
Dulapuri de organizare gradinita si ciclu primar
Masa modulara cu inaltime fixa MATTE ECTA
Disponibilă în 4 mărimi fixe sau în variantă reglabilă:
- Se pot comanda la una dintre cele 4 înălțimi disponibile ale mesei (vedeti detalii in descriere)
- Dacă doriti varianta reglabilă, accesati linkul : Masa modulara reglabila pe inaltime MATTE ECTA GLISS
- primul mobilier din Romania certificat ECOLABEL, vedeti ce înseamnă aici!
- forma special concepută pentru aranjarea modulară in grupe câte 2,3,4... până la 10 elevi
- mesele pot fi grupate in formă de arce de cerc sau in forma de moriscă, dar pot fi si aliniate pe rânduri
- designul original optimizează inclusiv asezarea in spatii mici, 20 de elevi putând fi organizati si într-o sală relativ mică, de 5x6m
- blatul are o forma specială numită Ecta si este turnat termoformat care nu are margini aplicate, are muchii si colturi rotunjite. Dimensiunea de gabarit a blatului ECTA este 785mmx520mm.
- NOU! Blatul termoformat este disponibil și în forma dreptunghiulară la dimensiuni de 700x500mm, 720x540mm sau 630x450mm


